E-mail adressen

Hieronder vind je een overzicht van alle e-mailadressen van bestuur, de verschillende commissies, toernooien en evenementen. 

Commissies

Bestuur bestuur@ltv-lockhorst.nl
   
Accommodatie commissie ac@ltv-lockhorst.nl
Barcommissie barcommissie@ltv-lockhorst.nl
Communicatiecommissie cc@ltv-lockhorst.nl
Evenementencommissie eco@ltv-lockhorst.nl
Halcommissie halcommissie@ltv-lockhorst.nl
Jeugdcommissie jeco@ltv-lockhorst.nl
Ledenadministratie ledenadministratie@ltv-lockhorst.nl
Sponsorcommissie sc@ltv-lockhorst.nl
Technischecommissie tc@ltv-lockhorst.nl
- Competitie competitie@ltv-lockhorst.nl
- Padel padel@ltv-lockhorst.nl